Prezentace turistických produktů Jesenicka PDF Drucken E-Mail
Geschrieben von: MIC Jeseník   
TUESDAY, 16. Mai 2006 17:14
Share

Image
V rámci kompletace tzv. produktových balíčků vydal odbor regionálního rozvoje Města Jeseníku dvě sady nových propagačních materiálů. V loňském roce to byl regionální komplet s názvem Jeseníky, hory, zdraví, odpočinek a na počátku toho roku pak nový mikroregionální materiál s názvem Jeseník a okolí. Základem obou sad je vždy čtyřjazyčné DVD s doplňkovou brožurou v příslušné jazykové mutaci, která obsahuje tipy na výlety v dané oblasti, které jsou seřazeny dle jednotlivých zájmových sfér. Obě pak doplňuje krabička se sadou barevných materiálů, které tato témata ještě podrobněji zpracovávají.
Obsah krabičky si může každý návštěvník I.C. sestavit dle svých potřeb......

Obsah krabičky :

1. Hrady – zámky – zříceniny na Jesenicku
2. Jesenické prameny a pomníčky (výběr)
3. Turistické trasy po poutních místech Jesenicka
4. Koupání, vodní plochy a rybolov
5. Vodopády, jeskyně, zajímavosti
6. Rozhledny, vyhlídky, pevnosti
7. Naučné stezky
8. Hornictví a hutnictví
9. Alternativní zdroje na Jesenicku (zdarma)
10. Hraniční přechody na Jesenicku (zdarma)
11. barevný leták Jeseník, historie a popis města (zdarma)
12. sada 4 cyklistických okruhů v okolí Jeseníku (mapky, profil trasy a čtyřjazyčný popis trasy doplněný foty zajímavostí)


Všechny tyto materiály lze zakoupit na Informačním centru v Jeseníku na Masarykově náměstí v přízemí budovy radnice, každý všední den od 8:00 do 17:00 hodin a o víkendech (sobota a neděle) od 9:00 do 13:00 hodin. Budou také šířeny na všech mezinárodních veletrzích cestovního ruchu, kterých se Město Jeseník účastní. 

Pro lepší představu Vám v příloze připojujeme obrázky obou sad.

Image Image 

 

 
 
Jeseniky: Ubytování v Jeseníkách | Jeseniky.org | Turistika Jeseníky | Lyžařská střediska v Jeseníkách | Počasí Jeseníky | Zajímavosti a novinky z Jeseníků | Live kamery Jeseníky