Čeština (Česká republika)GermanEnglish (United Kingdom)Polish (Poland)

Links

Kontakty

Server

Alle Texte und Bilder befinden sich im Eigentum der einzelnen Autoren und verboten ist, ohne ihre
Zustimmung in irgendeiner Weise verbreiten oder zu veröffentlichen

jeseniky.org , moravskehory.com , jesenicko.biz , sumpersko.eu optimiert für: 1024x768 und höher, IE 5,0

Copyright Němčík design
2003 - 2008 Alle Rechte vorbehalten


Support: Kraliq 2005

Erstellt in Joomla!

PageRankDům u ospalého heligónu - chalupa PDF Drucken E-Mail
Geschrieben von: Administrator   
WEDNESDAY, 19. MARCH 2008 17:05
Share
Adresa: Lázně Lipová 127
Město: Lipová-lázně
PSČ: 79061
Oblast: Lipová-lázně
Region: Jeseník
Telefon: 608 961 866 -
How to reach us
Podrobnosti:

Ubytování v Jeseníkách, v penzionu U ospalého heligónu v Horní Lipové v blízkosti lázní Johanna Schrotha a Vincence Priessnitze, nedaleko lyžařských areálů Ramzová, Petříkov, Praděd a Červenohorské sedlo s množstvím udržovaných běžeckých stop a cyklistických stezek.Dům nechal vykvést uměnomilec, doktor-klaun Zdeněk Korčián, pro provozování  veškerých umění, především umění odpočívat, bavit se i sportovat.

V přízemí je společenská místnost s barem pro přátelské posezení, technicky vybavená pro možnost promítání z PC, nebo poslech hudby. Najdete zde komfortní moderní ubytování v deseti dvou až čtyřlůžkových pokojích se sprchou a WC, vybavené malou kuchyňkou vhodnou pro ohřev nebo přípravu jednoduchých jídel. Dále je k dispozici: Dětská herna, slunná veranda, Wellnessko a příjemná zahrada. Nechybí ani parkování v areálu.

Internetové stránky: http://www.penzionheligon.cz/
Galerie

Galerie

Galerie

Он держал "Песни любовь успенской скачать"щенка в руках и все время заставлял его визжать.

Раненый продолжал кричать, взывая о "Скачать брайан грин элегантная вселенная"помощи.

Она вскочила, отчаянно всплеснула руками и пыталась броситься ко мне.

Многие племена, которые до сих "Скачать офицеры газманова"пор еще не приняли окончательного решения, ""теперь объявили, что они будут бороться вместе со всем народом, "Владимир соловьев враг россии скачать"и, не колеблясь, взялись за оружие.

Играющие демоны отличные "База гибдд база данных гибдд база гибдд скачать"компаньоны до тех пор, пока игра складывается для них "Белая техника тольятти каталог товаров"хорошо.

Но поскольку заклинания "Скачать игры pirates"на наготове, то сейчас нет времени уделять "Скачать фото людей"им внимание, так как речь идет о "Ms sql 2000 server скачать"жизни и смерти.

Но это же запрещенный наркотик!

Камни "Скачать программу для записи музыки на диски"выскользнули из поролоновых гнезд и просыпались между узловатыми пальцами.

Он не только "Скачать icq на телефон nokia"говорил разумные вещи, он еще и "Игры бесплатно маджонг играть сейчас"выигрывал эту партию, причем очень изящно.

Казалось разумным начать поиски "Скачать песню карабаса барабаса"дракона там, где Илит видела его "Аудиокнига хоббит скачать"последний раз, то есть в Драконовых скалах.

 
Jeseniky: Ubytování v Jeseníkách | Jeseniky.org | Turistika Jeseníky | Lyžařská střediska v Jeseníkách | Počasí Jeseníky | Zajímavosti a novinky z Jeseníků | Live kamery Jeseníky