Čeština (Česká republika)GermanEnglish (United Kingdom)Polish (Poland)

Links

Kontakty

Server

Alle Texte und Bilder befinden sich im Eigentum der einzelnen Autoren und verboten ist, ohne ihre
Zustimmung in irgendeiner Weise verbreiten oder zu veröffentlichen

jeseniky.org , moravskehory.com , jesenicko.biz , sumpersko.eu optimiert für: 1024x768 und höher, IE 5,0

Copyright Němčík design
2003 - 2008 Alle Rechte vorbehalten


Support: Kraliq 2005

Erstellt in Joomla!

PageRankCyklobusy Jeseníky PDF Drucken E-Mail
Geschrieben von: Veolia   
TUESDAY, 24. Mai 2011 00:00
Share

Image

Trasy a jízdní řády cyklobusů v roce 2012

 

Turistické autobusy budou provozovány jako běžné autobusové linky a dopraví pěší turisty i ostatní cestující ráno do turisticky atraktivních míst a odpoledne zpátky do měst, obcí a ubytovacích zařízení.

 


 

První linka bude začínat v Šumperku (7:04 hod.) a povede přes Velké Losiny, Kouty nad Desnou, Červenohorské sedlo, Bělou pod Pradědem, Vrbno pod Pradědem a Karlovu Studánku až na Ovčárnu (9:15 hod.). Odpoledne pojede autobus v opačném směru v 16:30 hod. z Ovčárny s příjezdem do Šumperka v 18:35 hod. Tato linka bude provozována v červnu a září o víkendech a ve dnech státních svátků, v červenci a srpnu pak každý den.

Jízdní řád linky 930242 Šumperk - Červenohorské sedlo - Ovčárna (dokument Adobe PDF)Jízdní řád linky 930242 Šumperk - Červenohorské sedlo - Ovčárna

Propagační leták linky Šumperk - Červenohorské sedlo - Ovčárna (dokument Adobe PDF)Propagační leták linky Šumperk - Červenohorské sedlo - Ovčárna

Druhá linka povede z Ostravy,ÚAN (6:42 hod.) přes Ostravu,Porubu, Opavu, Bruntál, Malou Morávku a Karlov rovněž na Ovčárnu (9:15 hod.). Odpoledne se bude vracet autobus z Ovčárny v 16:30 hod. do Ostravy, na ÚAN přijede v 18:52 hod. Tato linka bude provozována od 10.6. do 30.9.2012 pouze o víkendech a ve dnech státních svátků.

Jízdní řád linky 910132 Ostrava - Opava - Bruntál - Karlov - Ovčárna (dokument Adobe PDF)Jízdní řád linky 910132 Ostrava - Opava - Bruntál - Karlov - Ovčárna

Propagační leták linky Ostrava - Opava - Bruntál - Karlov - Ovčárna (dokument Adobe PDF)Propagační leták linky Ostrava - Opava - Bruntál - Karlov - Ovčárna

V turistických autobusech nebude, na rozdíl od cyklobusů, umožněna přeprava jízdních kol, což ocení především pěší turisté, neboť přeprava turistickými autobusy tak bude rychlejší, než přeprava cyklobusy, u kterých je doba přepravy o něco delší s ohledem na nakládku a vykládku jízdních kol.

Zájemcům se stačí dostavit v čase plánovaného odjezdu na nejbližší zastávku turistického autobusu a mohou cestovat na libovolnou další zastávku.

V turistických autobusech bude platit kilometrické jízdné dle běžného ceníku Veolia Transport Morava . Jízdenky se kupují až při nástupu do autobusu u řidiče, místo si není potřeba předem rezervovat.

Příklady cen obyčejného jednosměrného jízdného:

Karlov - Ovčárna:

25,- Kč

Opava - Karlov:

65,- Kč

Opava - Ovčárna:

76,- Kč

Ostrava, Poruba - Karlov:

85,- Kč

Ostrava, Poruba - Ovčárna:

92,- Kč

Ostrava, ÚAN - Karlov:

92,- Kč

Ostrava, ÚAN - Ovčárna:

100,- Kč

Šumperk – Červenohorské sedlo:

39,- Kč

Šumperk – sedlo Videlský kříž:

60,- Kč

Šumperk - Ovčárna:

85,- Kč

Vrbno pod Pradědem – Ovčárna:

atd.

29,- Kč

Přeprava jednoho dítěte ve věku do 6-ti let v doprovodu jednoho staršího cestujícího je zdarma. Děti ve věku 6 až 15 let mají nárok na poloviční jízdné.

Více informací získáte na telefonním čísle Call centra 844 555 888 nebo na e-mailu Diese E-Mail-Adresse ist gegen Spambots geschützt, Sie müssen Javascript aktivieren, damit Sie sie sehen können. .

 

 
Jeseniky: Ubytování v Jeseníkách | Jeseniky.org | Turistika Jeseníky | Lyžařská střediska v Jeseníkách | Počasí Jeseníky | Zajímavosti a novinky z Jeseníků | Live kamery Jeseníky