Čeština (Česká republika)GermanEnglish (United Kingdom)Polish (Poland)

Links

Server

All texts and photos are located are the property of the individual authors and is prohibited without their
consent in any way distribute or publish

jeseniky.org , moravskehory.com, jesenicko.biz, sumpersko.eu optimalize for: 1024x768 and higher, IE 5.0

Copyright Němčík design
a PhDr. Jindřich Němčík

2003 - 2008 All rights reserved

Support: Kraliq 2005

Created in Joomla!

PageRank
 Sporthotel Kurzovní - hotel PDF Print E-mail
Written by Administrator   
Friday, 21 March 2008 18:37
Share
Adresa: Karlova Studánka 149
Druh: Hotel
Telefon: 554 779 003 - Fax: 554 779 004
How to reach us
Podrobnosti:

Sporthotel Kurzovní je nejvýše položeným horský hotelem v České republice /1.335 m.n.m / situovaným v srdci chráněné krajinné oblasti Jeseníky, na jižním úbočí nejvyšší hory Moravy - Pradědu /1.1491 m.n.m /.

Nabízíme krásné zážitky v horské přírodě Jeseníků pro každé roční období. Kouzlo a romantiku letních tůr po hřebenech okolních kopců, výjezdy na horských kolech, nebo upravené lyžařské tratě, známé daleko za hranicemi regionu. Majestátní Praděd Vás okouzí svými výhledy do krajiny a nabídne přátelské seznámení.

Návštěvníkům je snadno dostupný blízký Praděd se 162m vysokou vysílací věží s rozhlednou, pověstmi opředené Petrovy kameny a pozoruhodné vodopády Bílé Opavy. Je možné vydat se túrou na Červenohorské sedlo, přečerpávací vodní elektrárnu Dlouhé Stráně, Mravenečník, Ovčárnu, Hvězdu atd. Jen 6 km od hotelu jsou klimatické lázně s nejčistějším vzduchem ve střední Evropě. Cílem výletu mohou být Velké Losiny se zámkem, muzeem výroby ručního papíru a lázně s termálním koupalištěm. V době od 2.května do 14.listopadu je možno parkovat u hotelu.

Na svahu Pradědu a nad Ovčárnou jsou vybudovány sjezdové tratě různých náročností. Okolí hotelu je ideální pro běžecké lyžování - v blízkosti hotelu je lyžařský běžecký areál, který je vhodný pro náročnější sportovce (okruh s vysokým převýšením a délkou cca 8km). Možnost parkování na záchytném parkovišti Ovčárna (za poplatek stanovený provozovatelem parkoviště).

Internetové stránky: http://www.sporthotelkurzovni.cz/

GalerieТеперь "Карты на раздевания скачать"он знал причину, и в его взгляде я прочел глубокое сочувствие.

А тут еще замешался мустангер, потом ссора, "Скачать песню оранжевое небо"о которой Луиза "Скачать песню первой любви"мне сказала, фальшивые индейцы, эта мексиканская девица, всадник без головы и черт знает ""что еще!

Так представлял себе положение агент.

На правом "Скачать тренер для игры"берегу реки, примерно в миле перед нами, показалось несколько мерцающих огоньков.

Очень практичная одежда, словно "Скачать песню my friends"она заранее "Скачать стас михайлов альбом всё"планировала нечто подобное.

Внезапно Поль понял, ""что все сказанное действительно правда.

В то же мгновение ""я оттолкнул стул и ""скользнул за пианино.

Давай, вылезай, похититель снял ""замок с ""ремня безопасности.

Я отыскал одну уединенную ""полянку.

Когда Венеция и Константинополь объединятся, "Свежие ключи для касперского торрент"весь мир с восхищением будет глядеть на расцвет ""науки, ремесел и торговли, который последует за этим союзом.

Римо, она "Скачать индекс россии"вас знает и она хочет "Скачать free torrents org"вас, эта женщина была "Винкс мультфильм скачать"и есть инициатор всего этого.

Несколько "Скачать русификатор batmen arkham city"человек держали меня под прицелом своих ружей.

А эти "Скачать все альбомы мельницы?"клоуны, маски, "Скачать новинки клубной музыки,"комедия дель арте.

Мы понимали, что нам "Скачать лучшее майкл джексон"предстоит долгий и тернистый путь, прежде "Скачать бесплатно фильм красные огни"чем мы достигнем "Скачать драйвера на микрофон"вершины счастья.

Пожалуйста, масса, подержите змею.

Интересно, "Ключ для генератора мира"как мы собираемся разыскивать кого-то в этой пустыне.

 
Jeseniky: Ubytování v Jeseníkách | Jeseniky.org | Turistika Jeseníky | Lyžařská střediska v Jeseníkách | Počasí Jeseníky | Zajímavosti a novinky z Jeseníků | Live kamery Jeseníky