Čeština (Česká republika)GermanEnglish (United Kingdom)Polish (Poland)

Links

Server

Wszystkie teksty i fotografie są zlokalizowane są własnością poszczególnych autorów jest zabronione i zgody w jakikolwiek sposób, aby rozwinąć lub opublikować

jeseniky.org, moravskehory.com, jesenicko.biz, sumpersko.eu zoptymalizowana dla: 1024x768 lub wyższa, IE 5.0

Copyright Němčík design a PhDr. Jindřich Němčík

2003 - 2008 Wszelkie prawa zastrzeżone

Support: Kraliq 2005

Utworzony w Joomla!

PageRankProgram kultury v Šumperku na leden 2016 PDF Drukuj Email
Wpisał DK Šumperk   
Wtorek, 05. Styczeń 2016 19:05
Share

 

 

logosumperk.jpgSTUŽKOVACÍ PLES OA

Uzavřená společnost.

Pátek 15. ledna od 19.30 h na jevišti velkého sálu

Koncert na jevišti:

MARTINA TRCHOVÁ TRIO

Martina Trchová Trio hraje vlastní tvorbu vycházející ze silné ženské písničkářské generace, aranže písní se pohybují na hranicích jazzu, blues, folku, latiny a šansonu. Texty mapují pražskou periférii, ale i hloubku lidské duše. Můžete se těšit na osobité autorské písně, výrazný hlas, jazzovou i klasickou kytaru, měkké tóny kontrabasu a progresivní perkuse. Hlediště bude navíc umístěno přímo na pódiu velkého sálu, tím je zaručena autentická atmosféra celého koncertu.

 

Vstupné v předprodeji 120 Kč

V den akce 150 Kč


Sobota 16. ledna od 19.30 h ve velkém sále

PLES PRAMET TOOLS

Společenský ples významného šumperského podniku. Účinkují: Moondance orchestra Martina Kumžáka, DJ Rosťa Krňávek, Cimbálová muzika Karla Martiše, Taneční a sportovní klub Silueta Praha, Tomáš Zápeca - Houslová show.

Uzavřená společnost. 

Čtvrtek 28. ledna od 19.30 h ve velkém sále
CHANTAL POULLAIN
Pro šansony Chantal Poullain je typický hluboce posazený sexy hlas, lahodná francouzština, jazzově laděná kapela pod vedením Štěpána Markoviče a atmosféra sladké Francie. Můžete se těšit jak na její vlastní písně, tak na tradiční francouzské šansony s šarmem jí vlastním. Koncertem provází v češtině a díky svému charismatu okouzlí publikum, jak to umí jen ona.

Partnerem akce je Pivovar Holba a.s.

V předprodeji 220 Kč
V den akce 270 Kč

Pátek 29.1. - neděle 31.1. v G-klubu

CESTA ZA HLASEM

WORKSHOP S IDOU KELAROVOU

Otevřený workshop pod vedením Idy Kelarové, Desideria Duždy a Ota Bundy je věnován všem, kteří chtějí objevit sílu svého hlasu. Tento nezaměnitelný, hlasový a emocionálně laděný seminář se pro jeho účastníky stane cestou k otevírání hlasu, slyšení zvuků, tónů i znovunaladění se.

 

Vstupné 3.000 Kč

Čtvrtek 11. února od 19.30 h na jevišti velkého sálu

Koncert na jevišti:

SARAH & THE ADAMS

Zpěvačka a pianistka Šárka Adámková, která za doprovodu vyjímečné kapely vystoupila v roce 2014 na festivalu Blues Alive, se nyní vrací do Šumperka, aby nám společně představili i písně z druhé studiové desky Thank You. Hned od prvních tónů pocítíte lehkost a pozitivní energii čišící z jejich muziky. Máte-li rádi písničky a mandlově hořkosladký zpěv Norah Jones, je tento koncert určen právě pro Vás.

 

Vstupné v předprodeji 120 Kč

V den akce 150 Kč

Pátek 19. února od 19.30 h ve velkém sále DK

STROMBOLI

Michal Pavlíček (kytara), Bára Basiková (zpěv), Klaudius Kryšpín (bicí), Jiří Veselý (basa), Vendula Kašpárková (klávesy), Vilém Čok (zpěv)

Nenechte si ujít koncert kultovní kapely Michala Pavlíčka, pojmenované podle stále činné sopky nedaleko Itálie. Je složena ze špičkových hudebních umělců a do Šumperka navíc dorazí v původní sestavě.

Partnerem akce je Pivovar Holba a.s.

 

Vstupné v předprodeji za 390 Kč,

v den akce 450 Kč, balkon po celou dobu za 400 Kč

 

PŘIPRAVUJEME

 

7.2.     KÁŤA A ŠKUBÁNEK - POHÁDKA PRO DĚTI

25.2.   VLADIMÍR MERTA

27.2.   TANEČNÍ SOUTĚŽ A KVĚTINOVÝ PLES

28.2.   KARNEVAL PRO DĚTI
6
.3.           ŠLÁGRPARÁDA: DUO JAMAHA
9.3.     VELKÝ HOLKY NEPLÁČOU - Divadlo Bez zábradlí

24.3.   VOXEL, UDG a Xindl X

20.4.   VŠECHNOPARTIČKA

27.4.   BRATŘI EBENOVÉ

 

VÝSTAVY

6.1. - 31.1. Galerie Jiřího Jílka

PAVEL PREISNER (*1970):

„KROMĚŘÍŽ", KRESBY
Tajemně temné kresby blízké vizím Alfréda Kubína, které jsou svým pojetím i střídmě civilní, představí mladý autor Pavel Preisner. Vernisáž k výstavě se uskuteční ve středu 6. ledna od 18 hodin.


Vstup volný


PRO DĚTI

Neděle 24. ledna od 10 h ve velkém sále DK

EKOPOHÁDKY

Na motivy tří klasických pohádek (Červená Karkulka, O Palečkovi a Smolíčkovi) se řeší ekologické problémy: odhazování odpadků, znečišťování ovzduší a vody. V každé pohádce se dětem představí různé typy loutek (maňásek, manekýn, plošná loutka).

Po pohádce můžete navštívit loutkovou dílnu Divadla ŠUS, kde si děti mohou vyrobit svého panáčka či panenku. Cena za loutku se platí na místě - 60 Kč.

 

Vstupné 70 Kč

DŮM KULTURY ŠUMPERK, s. r. o.

Fialova 3, 787 01 Šumperk, tel: 583 214276, tel./fax: 583 214287

tel.č. předprodeje vstupenek: 583 214279 /od 14 do 18 h/

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. www.dksumperk.czwww.bluesalive.cz

 

LEDEN  2016


 
Jeseniky: Ubytování v Jeseníkách | Jeseniky.org | Turistika Jeseníky | Lyžařská střediska v Jeseníkách | Počasí Jeseníky | Zajímavosti a novinky z Jeseníků | Live kamery Jeseníky