Čeština (Česká republika)GermanEnglish (United Kingdom)Polish (Poland)

Links

Server

Alle Texte und Bilder befinden sich im Eigentum der einzelnen Autoren und verboten ist, ohne ihre
Zustimmung in irgendeiner Weise verbreiten oder zu veröffentlichen

jeseniky.org , moravskehory.com , jesenicko.biz , sumpersko.eu optimiert für: 1024x768 und höher, IE 5,0

Copyright Němčík design
2003 - 2008 Alle Rechte vorbehalten


Support: Kraliq 2005

Erstellt in Joomla!

PageRankNa brusle od soboty, lyžaři musí ještě počkat PDF Drucken E-Mail
MONDAY, 21. NOVEMBER 2005 21:57
Share

Nádherně barevný a letos vcelku teplý podzim skončil a všude je najednou plno sněhu. Na zimní sporty si však raději ještě počkejte.

Já osobně mám na zimě nejraději brusle a běžky. Občas opráším i staré sáňky. Dnes dopoledne jsem se ale přesvědčil, že netrpělivost by se mi nemusela vyplatit. Procházel jsem si jednu z nejoblíbenějších běžeckých tras Petříkov - Paprsek a místy byly vidět ještě hrudky zmrzlé hlíny, klacíky a někdy vyčnívaly i rohy kamenů. Takže pokud si nechcete poškodit skluznici na svých lyžích, raději ještě alespoň týden vyčkejte. Předpověď počasí je docela příznivá.

Sjezdaři a snowboarďáci to mají o něco lepší. Na sjezdovkách v Petříkově probíhá intenzivní zasněžování sněžnými děly a vleky by se mohly rozjet co nevidět.

Pokud patříte mezi bruslaře, pak to máte jednoduché. Na zamrzlé rybníky si sice budete muset ještě chvíli počkat, ale pokud nemáte zvláštní odpor k udržované ledové ploše, kluziště v lázních se otevírá v sobotu 26. listopadu. Bližší informace o provozu kluziště a cenách získáte na telefonním čísle 584 491 128.

 

 
 
Jeseniky: Ubytování v Jeseníkách | Jeseniky.org | Turistika Jeseníky | Lyžařská střediska v Jeseníkách | Počasí Jeseníky | Zajímavosti a novinky z Jeseníků | Live kamery Jeseníky