Čeština (Česká republika)GermanEnglish (United Kingdom)Polish (Poland)

Links

Server

Wszystkie teksty i fotografie są zlokalizowane są własnością poszczególnych autorów jest zabronione i zgody w jakikolwiek sposób, aby rozwinąć lub opublikować

jeseniky.org, moravskehory.com, jesenicko.biz, sumpersko.eu zoptymalizowana dla: 1024x768 lub wyższa, IE 5.0

Copyright Němčík design a PhDr. Jindřich Němčík

2003 - 2008 Wszelkie prawa zastrzeżone

Support: Kraliq 2005

Utworzony w Joomla!

PageRankPriessnitzova 60 PDF Drukuj Email
Wpisał Administrator   
Czwartek, 03. Wrzesień 2009 00:00
Share

Image V sobotu 5. září 2009 se uskuteční další závod České spořitelny Priessnitzova 60. Pořadatelem je Občanské sdružení Šerák s přispěním Města Jeseníku. Závod se jede v několika kategoriích od nejmladších po nejstarší. Startovné činí 600 Kč na místě. Závod se těší velké oblibě a očekává se účast velkého množství závodníků. V loňském roce zvládnul trať nejrychlejší závodník za 2h a 5 minut.

 

Oficiální stránky naleznete: zde

Поиски "Скачать гонку на мотоциклах"продолжались всю ночь, и отряд еще не вернулся, в Каса-дель-Корво о нем не было никаких известий.

Но "Скачать программу для граффити в контакте?"они стояли "Скачать прогу для создания музык"так лишь одно мгновение.

Сожаление объяснялось не злобой или ненавистью к коменданту, "Ниндзя черепашки песня скачать"а попросту тем, что, случись это, он мог бы извлечь "Скачать музыку мама люба давай"выгоду для себя.

Впрочем, там никто этого не стыдится.

 
 

Podobné články

Jeseniky: Ubytování v Jeseníkách | Jeseniky.org | Turistika Jeseníky | Lyžařská střediska v Jeseníkách | Počasí Jeseníky | Zajímavosti a novinky z Jeseníků | Live kamery Jeseníky